Admiror Gallery: 3.0
Server OS:IdeaWebServer/6.0.0 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.3.29

Nasi trampkarze znakomicie weszli w nowy sezon! Na inaugurację swoich rozgrywek pokonali oni wysoko swoich rówieśników z Akademii Kolejarza Stróże! Zwycięstwo okraszone było zdobytymi przez nas zespół pięknymi bramkami, szczególnie te które padły w drugiej części tego meczu.

Dość wcześnie jak na rozgrywki trampkarzy rozpoczęła się w tym sezonie liga. Nasi chłopcy jeszcze w wakacje rozegrają dwa najbliższe mecze! Wszystko przez zmieniony znowu system prowadzenia rozgrywek, gdzie po rundzie jesiennej – mistrz jesieni będzie brał udział w barażach o awans do wiosennej MLT. Turniej barażowy odbędzie się końcem października – stąd spory ścisk i natłok meczów.

W dzisiejszym meczu z Kolejarzem Stróże obydwaj trenerzy mieli do dyspozycji pełne meczowe 18stki. Korzenna wystąpiła dziś w teoretycznie najmocniejszej pierwszej jedenastce.

Mecz nie zaczął się dla nas najlepiej, chociaż szybko narzuciliśmy swój styl gry i przeważaliśmy. Prosty, niepotrzebny błąd w defensywie i tracimy bramkę, którą zdobywa Tomasz Kantor. Na nasze szczęście tym samym odwdzięcza się nam kilka minut później Kolejarz, gdzie po głupim błędzie w polu karnym faulowany nasz napastnik Kuba Turski. Jedenastkę na bramkę zamienia nasz kapitan Mateusz Hojnor.

Pod koniec pierwszej połowy sam na sam z bramkarzem znalazł się Patryk Wielgus, jego strzał obronił bramkarz, jednak przy dobitce Kuby Turskiego był już bez szans. Do przerwy prowadzenie ULKSu 2:1.

Druga połowa to już istna dominacja ULKSu Korzenna. Nawet wtedy, gdy na boisku znaleźli się wszyscy zmiennicy. Ta część meczu zostanie zapamiętana na długo, głównie z powodu zdobycia przepięknych bramek przez naszych graczy.

Festiwal strzelecki rozpoczął Krzysiek Kubiak, który z ostrego kąta przepięknie uderzył pod poprzeczkę, z takim uderzeniem problemy mieli by bramkarze wysokiej klasy! Była to najpiękniejsza bramka tego dnia! Równie pięknie kilka minut później przymierzył młody Patryk Wielgus, mocny strzał z okolic 20 metrów i bramkarz bez szans.

Wynik 5:1 ustalił w końcówce spotkania Kuba Turski. Nasz napastnik oddał strzał z trudnej pozycji z pierwszej piłki. Piekielnie mocne, piękne uderzenie znalazło drogę do bramki! Wielki szacunek dla Kuby z tego gola!
Podziękowania dla wszystkich naszych graczy za niezły mecz w naszym wykonaniu! Było dobrze, ale widać, że jeszcze musimy wiele rzeczy dopracować! Przed nami już za kilka dni kolejny pojedynek, tym razem udamy się do Podegrodzia gdzie podejmować będziemy miejscowy Gród! Na pewno nie będzie tak łatwo jak z Kolejarzem, ale damy z siebie wszystko!

ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże 5:1 (2:1)

0:1 T.Kantor 18,

1:1 M.Hojnor 25 (z rzutu karnego),

2:1 J.Turski  31 (bez asysty),

3:1 K.Kubiak 41 (as. P.Wielgus),

4:1 P.Wielgus 50 (as. K.Kubiak),

5:1 J.Turski 65 (as. K.Kaczmarek).

ULKS: P.Błażusiak - M.Hojnor, K.Kubisz, M.Oracz, Ł.Bajerski - A.Kois, S.Grygiel, K.Kaczmarek, K.Kubiak - P.Wielgus, J.Turski. Oraz: J.Wolak - K.Kakuba, M.Semla, S.Semla, K.Gołąb, N.Kusiak, K.Paciorek,.