W zaległym spotkaniu nasi seniorzy mierzyli się z ekipą Harta Tęgoborze. Mocny rywal przyjechał do Korzennej i wywiózł z trudnego terenu 3 punkty. Przez cały mecz dzielnie rywalizowaliśmy z lepszą drużyną, przegraliśmy w samej końcówce tego meczu.

Nasz drużyna była dziś zestawiona z większości graczy młodych, w podstawowym składzie wystąpiło aż 6 juniorów. Wszystko przez to, że mecz w środku tygodnia i wielu naszych etatowych graczy nie mogło być dyspozycyjnych.

Rywalizowaliśmy dziś z Hartem, w składzie którego wystąpiło wielu doświadczonych zawodników, to właśnie to zaważyło na ostatecznym wyniku tego meczu. Hart miał w tym spotkaniu przewagę, lepiej operował piłką, budował składne akcje, jednak to Korzenna miała bardziej klarowne okazje do zdobycia gola.

Zaraz na początku meczu, sytuację sam na sam wykończył Konrad Kuzera, który wykorzystał świetne podanie Dominika Wielgusa. Ta sytuacja troszku nas przyćmiła, wydawało się, że będzie łatwo jak zwykle. Jednak Hart to klasowa drużyna, która gra do końca.

Dobrze graliśmy dziś w defensywie, do przerwy nie daliśmy sobie trafić bramki ani kilkadziesiąt minut w drugiej połowie. W okolicy 70 minut Marek Czoch doprowadza do wyrównania. Na kilka minut przed końcem meczu napory lepszego Harta przynoszą skutek w postaci drugiej bramki. Szkoda, bo spokojnie mogliśmy ten mecz zremisować. Szkoda świetnych naszych okazji, szczególnie tych na początku drugiej połowy!
Mecz przegrywamy 2:1, przebieg spotkania przedstawia poniższy film, wyprodukowany przez naszych kolegów z Tęgoborzy!

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 1:2 (1:0)

1:0 K.Kuzera 5 (as. D.Wielgus),

1:1 M.Czoch 73,

1:2 M.Czoch 87.

Żółte kartki: A.Szczerba.

ULKS: A.Kulpa - P.Mróz, A.Szczerba, D.Dudek, T.Kuzera - K.Baczyński (65 P.Chronowski), K.Krasiński, D.Wielgus (70 M.Dobosz), D.Widlak - D.Szeliga, K.Kuzera.

Sędziował: S.Wal (KS Gorlice).