Niestety nasi seniorzy przegrywają po raz trzeci z rzędu, dziś ulegliśmy dużo lepszemu zespołowi na własnym boisku. Amator Paszyn wygrał nieznacznie, ale jak najbardziej zasłużenie. Decydujący gol padł na kilkanaście minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego!

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była beznadziejna, bohaterem naszej drużyny został nasz bramkarz Arek Kulpa, który w nieprawdopodobny sposób wybronił kilka ciężkich piłek. To tylko dzięki niemu do przerwy widniał wynik 0:0.

Druga część meczu wyglądała lepiej, dwie zmiany w przerwie odmieniły naszą drużynę. Graliśmy już lepiej, zagrażaliśmy bramce Amatora, ale nic z tego. Przeciwnik nie był dłużny i też miał wiele do powiedzenia. W 77 minucie goście przeprowadzają decydującą akcję. Szybka kontra i Szymon Pogwizd pakuje piłkę do naszej bramki.
Niestety porażka na własnym stadionie z drużyną niżej w tabeli stała się faktem!

ULKS Korzenna - Amator Paszyn 0:1 (0:0)

0:1 Sz.Pogwizd 77.

Żółte kartki: K.Grząbel - D.Pogwizd, D.Zwolenik, S.Połeć.

ULKS: A.Kulpa - D.Dudek, K.Bajorek, P.Mróz, J.Kantor - D.Wielgus (46 K.Krasiński), M.Kantor (46 Sz.Obrochta), K.Baczyński (80 K.Grząbel), P.Szambelan (70 P.Chronowski), A.Szczerba - M.Dobosz.

Amator: 1 Adrian Głód - 22 Mirosław Damasiewicz, 14 Sebastian Gardoń, 8 Bartosz Orlecki, 7 Mateusz Orlecki ( 69 Szymon Pogwizd (55'), 5 Damian Pogwizd, 3 Krzysztof Pogwizd, 10 Sebastian Połeć, 11 Przemysław Szczecina (99 Arkadiusz Chruślicki (88'), 2 Michał Uroda, 16 Dawid Zwolenik.

Sędziował: W.Dybiec (KS Nowy Sącz).