Szymek Obrochta - bohater meczu. Swoje zmagania w ligowych bojach rozpoczęli nasi młodzi piłkarze. Trampkarze starsi swój pierwszy mecz rozpoczęli na wyjeździe z Amatorem Paszyn.

Mecz rozpoczął sie od kilku groźnych akcji zarówno Korzennej jak i Amatora. W 10 minucie akcje indywidualną przeprowadził jeden z zawodników gospodarzy, szarżował on prawą stroną boiska i uderzył na bramkę, piłkę piąstkuje Paciorek, futbolówka nie fortunnie wpada pod nogi rywala który miał przed sobą pustą bramkę. Korzenna jednak dalej atakowała, aż w końcu jeden z licznych ataków przyniósł bramkę. Była 20 minuta meczu, wtedy to Koczanowicz przejął piłkę i faulowany zdołał podać, do Obrochty który wdarł się
w pole karne i strzałem po długim rogu wyrównał wynik tego spotkania.

Po tej bramce Korzenna przejęła inicjatywę spotkania nie wpuszczając Amatora na własną polowe. W około 25 minucie Obrochta przerzuca piłkę z prawej strony na lewą do Włodarza który odgrywa do Szambelana na 13 metr, on przyjmuje i uderza piłkę tuż koło słupka bezradnego bramkarza Amatora.

W końcówce pierwszej połowy Korzenna strzeliła jeszcze jedną bramkę. Bohaterem tej akcji został Obrochta, który po indywidualnej akcji uderzył z 14 metrów. Strzał był na tyle mocny, że ominął bramkarza i piłka wpadła do siatki. Pierwsza polowa kończy sie naszym prowadzeniem 3:1.

Drugą polowe Korzenna zaczęła nie najlepiej. W 43 minucie po stracie piłki w ofensywie,  kontrę przeprowadzili gospodarze i zdobyli bramkę kontaktowa na 3:2. Ta bramka dała ,,powera'' młodym naszym piłkarzom. Zaraz, bo 50 minucie Obrochta podwyższa na 4:2. Chwile później świetnie sprawujący się w tym meczu Szymon Obrochta zdobywa swoją 4 bramkę w tym meczu! Radość naszego zespołu po zdobyciu jednej z bramki.

Wysokie prowadzenie sprawiło, że obrona Korzennej sie rozluźniła i w 63 minucie po indywidualnej akcji napastnika Amatora, kiedy to dostał piłkę do narożnika pola karnego, tam ominął wzdłuż lini końcowej czterech naszych piłkarzy i uderzeniem pod poprzeczkę zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu.

W końcówce spotkania jeszcze jedną bramkę dołożył niezastąpiony w tym meczu Obrochta.
Podsumowując, nasz młody zespół wszedł w sezon bardzo dobrze, wysoko pokonał zespół z Paszyna. Wyśmienicie spisał się nasz a tak a w szczególności Szymon Obrochta zdobywca pięciu goli w tym meczu. Ten wynik prognozuje bardzo dobrze na przyszłość.