Podobnie jak w sparingu przed tym sezonem, tak samo i dziś nasi juniorzy wysoko pokonują swoich kolegów ze Starego Sącza. Dziś Sokół nie miał szans w starciu z Korzenną. Graliśmy dobrze, ładnie dla oka, mieliśmy ogromną przewagę w tym meczu.Zobacz zdjęcia z meczu!

Nasza drużyna wystąpiła dziś bez kilku podstawowych graczy, na seniorów zostali zostawieni Konrad Krasiński, Paweł Chronowski. Trener Łukasz Schreiner nie mógł też skorzystać z nieobecnych Jakuba Przychockiego oraz Patryka Stawiarskiego. Mimo to mamy szeroką, solidną kadrę i te braki zastąpiliśmy wartościowymi graczami.

Znakomicie weszliśmy w ten mecz! Już w 3 minucie nieporozumienie defensywy Sokoła wykorzystuje Grzesiek Mróz. Po kilku minutach znowu Grzesiek strzela do bramki rywala, tym razem głową po asyście Zbyszka Gryzły. Była to troszkę przypadkowa bramka, jednak jest 2:0.

W tej pierwszej połowie jeszcze ujrzeliśmy jedną bramkę. Po przepięknie rozegranym rzucie wolnym strzela Przemek Rosiek. Gryzło szybko i mądrze podaje do Daniele Szeligi a ten wystawia „malinę” Przemkowi Rośkowi, który dokłada nogę do piłki i futbolówkę kieruje do pustej bramki. Do przerwy 3:0.

W drugiej części meczu początek należał do Sokoła, w kilku akcjach groźnie nas postraszyli, jednak nie byli nic w stanie skierować do naszej bramki. Dobry zapała Sokoła zakończyła dopiero czwarta bramka dla ULKSu. W polu karnym faulowany Dawid Widlak, jedenastkę na gola zamienia niezawodny wykonawca rzutów karnych Grzegorze Mróz!

W końcówce meczu gdy Sokołowi już całkiem odechciało się grać w piłkę, a na boisku pojawili się już wszyscy nasi rezerwowi dokładamy jeszcze dwie bramki. Przepiękną bramką lobem zdobywa Daniel Szeliga, a w końcówce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez świetnie dziś grającego Grześka Mroza do bramki rywala trafia nasz kapitan – Tomasz Kuzera, który ustalił wynik na 6:0!

Brawo Korzenna za grę! Brawo za wynik! Oby tak dalej! Pozostajemy w dalszym ciągu w czołówce tabeli ligowej! Przed nami teraz dłuższa przerwa, za 10 dni podejmować będziemy w wyjazdowym meczu Skalnik Kamionka Wielka!

ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz 6:0 (3:0) [JS]

1:0 G.Mróz 3 (as. T.Kuzera),

2:0 G.Mróz 11 (as. Z.Gryzło),

3:0 P.Rosiek 45 (as. D.Szeliga),

4:0 G.Mróz 68 (z rzutu karnego),

5:0 D.Szeliga 74 (as. Z.Gryzło),

6:0 T.Kuzera 80 (as. G.Mróz).

ULKS: Sz.Szczerba - T.Kuzera, P.Rosiek, J.Kantor, A.Szeliga (65 M.Kantor) - A.Krzyżak (46 Sz.Gruca), D.Widlak (70 S.Wojtaczka), Z.Gryzło (80 M.Oracz), D.Szeliga (75 J.Olszyński) - K.Kuzera, G.Mróz.