Nasi seniorze po nie do końca udanym początku sezonu w końcu odnieśli przekonywające zwycięstwo! Swoją siłę pokazaliśmy w dzisiejszym meczu pokonując wysoko Zyndram Łącko! Byliśmy dziś niezwykle skuteczni, stąd wysokie zwycięstwo 5:2.Zobacz zdjęcia z meczu!

Przez cały mecz mieliśmy przewagę, jednak nie raz w tym pojedynku drżeliśmy kiedy to Zyndram atakował. Nasz przeciwnik to wbrew pozorom świetna drużyna, której troszkę się obawialiśmy. Boiskowe wydarzenia jednak szybko zweryfikowały, kto tutaj jest lepszy. Lepiej weszliśmy w ten mecz, pierwsza dobra akcja i od razu bramka. Sporo pracę w tej akcji wykonał Marek Olszewski, który podał do Mateusza Dobosza. Nasz napastnik znalazł sobie troszkę wolnej przestrzeni i zdecydował się na uderzenie. Strzał do obrony, jednak nie radzi sobie z nim golkiper z Łącka i mamy 1:0.

Drugi gol pada w okolicy 40 minuty, brutalnie sfaulowany Paweł Chronowski w bocznym sektorze. Dośrodkowuje Konrad Krasiński idealnie na głowę Mateusza Dobosza, który precyzyjnie uderza z kilku metrów. Do przerwy pewne prowadzenie 2:0.

Druga połowa a szczególnie początek to spora dominacja ULKSu! Szybko trafiamy kolejne bramki i przesądzamy nasze zwycięstwo! Najpierw podanie Szambelana, ładnie wykańcza Szczerba, potem asystuje Olszewski przy sytuacji sam na sam i bramce Mateusza Dobosza. Kropkę nad i stawia Paweł Chronowski, który z ostrego kąta pakuje gola na 5:0! Wynik mógł się jeszcze powiększyć, jednak dobre nasze strzały m.in. z głowy Konrada Krasińskiego i Kamila Baczyńskiego wybronił zmieniony golkiper gości. W końcówce tego meczu w szeregi naszej drużyny wdarło się troszku rozluźnienia. W bardzo głupi sposób tracimy dwie bramki w końcówce meczu i zamiast ładnego, okrągłego wyniku 5:0, zrobiło się szybko 5:2.

Był to jednak mecz po którym byliśmy najbardziej zadowoleni ze wszystkich meczów dotychczas rozegranych w klasie A! Niezwykle cieszy skuteczność i dobra, solidna gra prawie przez cały mecz naszej defensywy, która nie dała za wiele zrobić groźnej ofensywie z Łącka! Pniemy się w górę tabeli, teraz przed nami kolejny trudny pojedynek!  Już w niedziele udamy się na wyjazd do Grybowa!

ULKS Korzenna - Zyndram Łącko 5:2 (2:0)

1:0 M.Dobosz 21 (as. M.Olszewski),

2:0 M.Dobosz 40 (as. K.Krasiński),

3:0 A.Szczerba 58 (as. P.Szambelan),

4:0 M.Dobosz 61 (as. M.Olszewski),

5:0 P.Chronowski 63 (as. K.Krasiński),

5:1 Sz.Gonciarz 85,

5:2 D.Kucia 87.

Żółte kartki: M.Mrówka, D.Kurnyta, K.Głębocki, D.Kucia.

ULKS: T.Dźwigniewski - T.Rosiek (46 P.Olchawski), D.Dudek, K.Bajorek, J.Kantor - P.Chronowski (65 K.Baczyński), M.Olszewski (71 Sz.Obrochta), K.Krasiński (78 K.Grząbel), P.Szambelan - A.Szczerba, M.Dobosz.

Zydram: 1 Krzysztof Myjak (12 Rafał Faron (70') - 10 Bogdan Babik, 16 Damian Baziak, 8 Dariusz Brzegowski, 3 Kamil Głębocki, 11 Jarosław Konopka, 17 Damian Kucia, 6 Daniel Kurnyta (19 Wiktor Tomasiak (55'), 14 Marcin Mrówka (9 Szymon Gonciarz (46'), 20 Dawid Słowik, 7 Dawid Wąchała (26 Paweł Dybiec (46').