Nasza drużyna juniorów kontynuuje zwycięską serię! Tym razem zwyciężyli z Hartem Tęgoborze. Mecz rozgrywany był w środę na stadionie w Korzennej! Bramki dla ULKSu zdobyli niezawodni jak zawsze Grzegorz Mróz i Konrad Kuzera! Łatwo dziś nie było, ale udało się wygrać!Zobacz zdjęcia z meczu!

To spotkanie znakomicie rozpoczęła Korzenna, już w drugiej minucie bardzo poważny błąd defensora Harta i bramkarza, dzięki czemu z prezentu skorzystał Grzesiek Mróz, który z łatwością skierował piłkę do pustej bramki. Ten gol pozwolił naszym zawodnikom wejść w ten mecz z większym luzem i spokojem. Mieliśmy w tym meczu przewagę, głównie na początku spotkania, efektem tego było drugie trafienie! Piękna rozegrana akcja, Szeliga Daniel uruchamia Grześka Mroza, który dośrodkowuje w pole karne idealnie do niepilnowanego Konrada Kuzery. Nasz napastnik popisuje się ładnym szczupakiem i wyprowadza naszą drużynę na dwubramkowe prowadzenie.

W pierwszej połowie nie było już więcej goli. Co ciekawe żaden gol nie wpadł również w drugiej części meczu! W drugiej połowie optyczną przewagę miała Korzenna, jednak Hart też miał swoje dogodne okazje, dwie nawet stu procentowe, Na nasze szczęście przy ich świetnych okazjach na posterunku był nasz bramkarz Szymon Szczerba, który wyzwolił nas z opresji z beznadziejnych sytuacji! W Korzennej „sety” zmarnowali Konrad Kuzera i Paweł Chronowski, bliski trafienia był też Przemek Rosiek który nieźle uderzył w końcówce meczu z głowy. Szkoda zmarnowanych sytuacji, bowiem wynik mógł być okazalszy.

Kolejny raz jednak nie dajemy sobie wbić bramki, nasz bramkarz zachowuje czyste konto i zwyciężamy mając zero w tyłach! Wygrywamy 2:0, lepsza pierwsza połowa, gorsza druga gdzie pojawiło się troszku błędów. Mimo to jest również po tym meczu wiele pozytów z których trzeba się cieszyć! Hart to niezła drużyna, która na pewno będzie utrapieniem dla każdego swojego rywala!

Przed nami już za kilka dni kolejny pojedynek! Tym razem mierzyć się będziemy z Heleną Nowy Sącz, mecz już w sobotę o 10:00 na boisku Heleny w Nowym Sączu! Zapowiada się naprawdę ciężki mecz. Chcemy wygrać, aby nadal utrzymywać się w czołówce I ligi! Podziękowania dla wszystkich graczy za walkę!

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 2:0 (2:0)

1:0 G.Mróz 2 (bez artysty),

2:0 K.Kuzera 20 (as. G.Mróz).

Żółta kartka: A.Szeliga - Maciej Hajduga x2.

Czerwona kartka: Maciej Hajduga 70 (za dwie żółte).

ULKS: Sz.Szczerba - T.Kuzera, J.Przychocki, A.Szeliga (78 M.Kantor), P.Rosiek - Z.Gryzło, D.Szeliga, K.Krasiński (88 A.Krzyżak), D.Widlak (60 P.Chronowski) - G.Mróz (69 P.Stawiarski), K.Kuzera.

Hart: 1 Paweł Saczka - 5 Mariusz Bodziony, 7 Marcin Cisowski (11 Łukasz Żelazko (55'), 32 Łukasz Gawron (9 Rafał Hajduga (81'), 2 Sebastian Gawron, 4 Maciej Hajduga, 8 Tomasz Hajduga, 6 Michał Hajduga, 16 Jacek Sromek, 17 Paweł Suchanek, 10 Hubert Tokarczyk (14 Jakub Rolka (85').

Sędziował: M.Wrażeń (KS Gorlice).