To już jest koniec! Nasi trampkarze zakończyli zmagania w rozgrywkach barażowych o MLT! W ostatnim meczu nasi zawodnicy zremisowali 4:4 z drużyną z Limanowej! Trampkarze kończą zmagania barażowe jako zwycięscy z dorobkiem 10 punktów! Zobacz zdjęcia z meczu!

Dzisiejszy pojedynek z Limanovią był szalony! Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła zobaczyć aż 8 goli! Tak się złożyło że cztery padło po stronie gości i cztery padło po stronie gospodarzy! W tym meczu ULKS Korzenna niestety nie wystąpił w najsilniejszym składzie. W podstawowej jedenastce zabrakło dziś naszych dwóch środkowych obrońców, Jakuba Przychockiego oraz Mateusza Oracza. Nie mogliśmy również skorzystać z nieobecnego Jakuba Olszyńskiego, oraz niezdolnego do gry rezerwowego bramkarza Pawła Bajerskiego.

Wobec tych absencji nasz skład musiał być eksperymentalnie ustawiony! Kilku graczy grało po raz pierwszy na danych im pozycjach, np. Kamil Kaczmarek czy Dawid Woliński z konieczności musieli zagrać w defensywie, a zwykle grający na boku obrony Jakub Kantor pełnił rolę stopera! Nasz nominalny stoper Kuba Przychocki przyjechał na mecz dopiero na ostatnie 20 minut.

Ten mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, już po upływie kilku minut prowadziliśmy 2:0. Dwa piękne strzały oddał niezawodny Konrad Kuzera i grało się nam już dużo łatwiej. Najpierw wykorzystał on piękne podanie Grześka Mroza, a po kilku minutach wykorzystał on błąd bramkarza Limanovii.

Mimo osłabień w defensywie, dobrze graliśmy. Świetnie spisywał się nasz stoper Kuba Kantor, wraz z pozostałymi defensorami. Niestety pod koniec pierwszej połowy sami sprowokowaliśmy sobie sytuację po której padł bardzo głupi gol. Nasz bramkarz w polu karnym chciał zyskać kilka sekund i powoli mozolnie łapał piłkę, która spoczywała tuż obok jego nóg. Niestety szybko do tej piłki doskoczył gracz z Limanovii i uprzedził naszego golkipera, który już dawno powinien mieć piłkę w rękach. Wybił futbolówkę które trafiła do nadbiegającego zawodnika z Limanowej, a ten trafił nam gola kontaktowego na 2:1. Właśnie takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa tego meczu.

Drugą część tego pojedynku zaczęliśmy bardzo ospale, Limanovia szybko przeprowadziła dwie akcje i wyrównała a przy kolejnej próbie uderzenia wyszła nawet na prowadzenie! Szybko z wyniku 2:1 zrobiło się 2:3!

Długo nie mogliśmy się otrząsnąć po straceniu trzeciej bramki, aż w końcu udaje się nam zdobyć wyrównującego gola! Świetną indywidualną akcję przeprowadza niesamowity Konrad Kuzera. Drybluje on kilku przeciwników i oddaje celny strzał lewą nogą w dłuższy róg bramki! Piękny gol naszego bohatera meczu, baraży i całych rozgrywek! Konrad zdobywa swoją trzecią bramkę w tego dnia! W sumie to jego 64 gol w tym sezonie! Oszałamiające!

Niestety na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem nie potrafimy ustrzec się błędu i tracimy głupiego gola. Nie poddajemy się i na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem kiedy na placu gry w większości grali już zmiennicy przeprowadzamy świetną akcję!  Piękną piłkę dostaje Kacper Gomulak, super sobie ją przyjmuje i uderza na bramkę, futbolówkę z trudem odbija bramkarz Limanovii, doskakuje do niego Artur Krzyżak i popisuje się piękną skuteczną dobitką!

Mecz kończy się wysokim remisem 4:4! Korzenna znów nie pokonana! Kończymy zmagania w barażach na pierwszym miejscu z dorobkiem 10 punktów, to kto zajmie drugie miejsce zadecyduje ostatni mecz Limanovia – Zakopane!

Po tym spotkaniu nasi zawodnicy odebrali z rąk Vice-prezesa Ryszarda Kuzery piękny puchar od Zarządu klubu ULKS Korzenna wzniósł do góry kapitan Grzegorz Mróz, wszystkim na szyi zawisły okolicznościowe złote medale. Po krótkiej ceremonii nasi zawodnicy udali się do budynku klubowego, gdzie odbyło się wspólne zakończenie sezonu. Świętowanie, poczęstunek, grill, rozdanie pamiątek i wyróżnień oraz miła zabawa!

Jesteśmy niezwykle dumni z sukcesu jaki w tym sezonie osiągnęli nasi trampkarze! Dziękujemy Wam za to serdecznie i szczerze gratulujemy, również pewno i co niektórzy zazdroszczą! Przechodzicie do historii! Jest to sukces, który powtórzyć będzie pewno ciężko przez  wiele najbliższych lat. To co wydarzyło się w tym roku a ukoronowane było zwycięstwami w czerwcowych barażach zostanie zapamiętane przez wszystkich na długo, a szczególnie przez naszych zawodników! To oni prócz wielu pamiątek których otrzymali po ostatnim swoim meczu, oraz wielu niezapomnianych wspomnień, wywalczenia awansu do ligi małopolskiej. Dostali także zaproszenie do firmy Grand Andrzej Grygiel – na całodzienny pobyt do niesamowitego hotelu GRAND Chotowa Hotel*** SPA & Resort! Jest to miejsce z wieloma atrakcjami na rozległym terenie m.in. park linowy,  ścianka wspinaczkowa, tyrolka, spa, basen, jacuzzi, jezioro i wiele, wiele innych atrakcji! Szykuje się kapitalna grupowa wycieczka którą zasłużyliście jak nikt!

Po wielu emocjach i niezwykle wyczerpującym sezonie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek! Mały epizod w Waszym życiu jakim było zwycięstwo w barażach po ogromnej pracy dobiegł już końca! Dla niektórych spotkanie z Limanovią było ostatnim meczem w trampkarzach. Większość z Was przechodzi już do drużyny juniorów starszych, pozostali zostają w trampkarzach! Najważniejsze, że nadal wszyscy będziemy jedną rodziną i ciągle będziemy spotykać się na treningach! Dalej będziemy wszyscy razem współpracować i tworzyć kapitalne drużyny ULKSu Korzenna, które z powodzeniem będą walczyć i zwyciężać w rozgrywkach drużyn młodzieżowych! Do boju ULKSu! Dziękujemy za wszystko!