Historia ULKS Korzenna - Galerie zdjęć

  • Prezes: Albert Szczerba
  • VicePrezes: Ryszard Kuzera
  • Trener seniorów: Artur Sejud
  • Trener juniorów s.: Artur Sejud
  • Trener trampkarzy: Albert Szczerba

Seniorzy:
V liga - Nowy Sącz
15 miejsce
26 punktów
30 meczy
35-57 bramki
Spadek do niższej ligi!


Juniorzy starsi:
I Liga JS - Nowy Sącz
Rocznik: 1997/1998
4 miejsce
51 punktów
26 mecze
62-34 bramki
Utrzymanie w lidze!

Trampkarze:
I Liga TR - Nowy Sącz
Rocznik: 2001/2002
2 miejsce
57 punktów
22 mecze
144-28 br.
Udział i zwycięstwo
w barażach o MLT!

  Liga | Baraże

Archiwalne Galerie zdjęć www.ulkskorzenna.pl

2015.07.18 - Glinik Gorlice - ULKS Korzenna Sparing 2015.07.25 - Amator Paszyn - ULKS Korzenna Sparing 2015.08.01 - ULKS Korzenna - ULKS Przydonica Sparing 2015.08.02 - Orzeł Wojnarowa - ULKS Korzenna JS Sparing 2015.08.06 - LKS Ubiad - ULKS Korzenna PP 2015.08.16 - ULKS Korzenna - Płomień Limanowa 2015.08.22 - Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna 2015.08.25 - ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże JS 2015.08.27 - Barciczanka Barcice - ULKS Korzenna TR 2015.08.29 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna JS 2015.08.29 - Sandecja N.S. - ULKS Korzenna TR 2015.08.29 - ULKS Korzenna - Limanovia Limanowa 2015.09.02 - ULKS Korzenna - Łosoś Łososina PP 2015.09.05 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie JS 2015.09.05 - ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz TR 2015.09.06 - Orkan Raba Wyżna - ULKS Korzenna 2015.09.09 - ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka JS 2015.09.10 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna TR 2015.09.12 - KS Bobowa - ULKS Korzenna JS 2015.09.13 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie TR 2015.09.13 - ULKS Korzenna - Jarmuta Szczawnica 2015.09.19 - LKS Kobylanka - ULKS Korzenna 2015.09.19 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna TR 2015.09.19 - ULKS Korzenna - LKS Ropa JS 2015.09.23 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna 2015.09.26 - ULKS Korzenna - Glinik Gorlice JS 2015.09.26 - ULKS Korzenna - Glinik Gorlice TR 2015.09.26 - ULKS Korzenna - Sokół Słopnice 2015.10.03 - AKS Ujanowice - ULKS Korzenna 2015.10.03 - Dunajec N.S. - ULKS Korzenna TR 2015.10.03 - ULKS Korzenna - Nawoj Nawojowa JS 2015.10.10 - Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna JS 2015.10.10 - ULKS Korzenna - Ogniwo Piwniczna 2015.10.17 - Turbacz Mszana Dolna - ULKS Korzenna 2015.10.18 - ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz JS 2015.10.20 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna TR 2015.10.24 - ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz TR 2015.10.24 - ULKS Korzenna - Łosoś Łososina Dolna 2015.10.31 - Huragan Waksmund - ULKS Korzenna 2015.10.31 - ULKS Korzenna - LUKS Hańczowa JS 2015.11.07 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna JS 2015.11.07 - ULKS Korzenna - Olimpia Pisarzowa 2015.11.11 - Orkan Szczyrzyc - ULKS Korzenna 2016.02.14 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna Sparing 2016.03.05 - Olimpia Pisarzowa - ULKS Korzenna Sparing 2016.03.12 - Biegoniczanka - ULKS Korzenna Sparing 2016.03.19 - Victoria Witowice - ULKS Korzenna Sparing 2016.03.29 - Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna JS 2016.04.02 - ULKS Korzenna - Barciczanka Barcice TR 2016.04.02 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie 2016.04.02 - ULKS Korzenna - Poprad Rytro JS 2016.04.09 - Płomień Limanowa - ULKS Korzenna 2016.04.09 - ULKS Korzenna - Sandecja N.S. TR 2016.04.10 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna JS 2016.04.13 - ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 2016.04.16 - Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna TR 2016.04.16 - Skalnik Kamionka - ULKS Korzenna JS 2016.04.17 - Limanovia Limanowa - ULKS Korzenna 2016.04.19 - ULKS Korzenna - KS Bobowa JS 2016.04.23 - KS Ropa - ULKS Korzenna JS 2016.04.23 - ULKS Korzenna - Orkan Raba Wyżna 2016.04.24 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów TR 2016.04.28 - Glinik Gorlice - ULKS Korzenna JS 2016.04.29 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna TR 2016.05.01 - Jarmuta Szczawnica - ULKS Korzenna 2016.05.02 - Nawoj Nawojowa - ULKS Korzenna JS 2016.05.02 - ULKS Korzenna - Poprad Rytro 2016.05.03 - ULKS Korzenna - LKS Kobylanka 2016.05.07 - Glinik Gorlice - ULKS Korzenna - Trampkarze 2016.05.07 - ULKS Korzenna - Helena N.S. JS 2016.05.08 - Sokół Słopnice - ULKS Korzenna 2016.05.14 - Sokół Stary Sącz - ULKS Korzenna JS 2016.05.17 - Biegoniczanka - ULKS Korzenna TR 2016.05.18 - ULKS Korzenna - Barciczanka Barcice JS 2016.05.20 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze TR 2016.05.22 - Ogniwo Piwniczna Zdrój - ULKS Korzenna 2016.05.23 - ULKS Korzenna - Dunajec N.S. TR 2016.05.25 - ULKS Korzenna - Turbacz Maszana Dolna 2016.05.29 - Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna 2016.06.04 - ULKS Korzenna - Huragan Waksmund 2016.06.04 - ULKS Korzenna - KS Zakopane Baraż MLT 2016.06.11 - Limanovia Limanowa - ULKS Korzenna Baraż MLT 2016.06.11 - Olimpia Pisarzowa - ULKS Korzenna 2016.06.15 - ULKS Korzenna - AKS Ujanowice 2016.06.18 - KS Zakopane - ULKS Korzenna Baraż MLT 2016.06.27 - ULKS Korzenna - Limanovia Baraż MLT