Historia ULKS Korzenna - Galerie zdjęć

  • Prezes: Albert Szczerba
  • VicePrezes: Ryszard Kuzera
  • Trener seniorów: Robert Święs
  • Trener juniorów s.: Robert Święs
  • Trener trampkarzy: Albert Szczerba

Seniorzy:
A klasa - Nowy Sącz
3 miejsce
64 punkty
30 meczy
77-31 bramki
Awans do wyższej ligi!


Juniorzy starsi:
I Liga JS - Nowy Sącz
Rocznik: 2000/2001
1 miejsce
57 punktów
24 mecze
85-31 br.
Zwycięstwo w lidze!
Udział w barażach
o MLJS!

    Liga | Baraże

 

Trampkarze:
I Liga TR - Nowy Sącz
Rocznik: 2004/2005
Jesień Wiosna
3|2 miejsce
22|24 punktów
11|11 meczy
53-30|59-27
Utrzymanie w lidze!
Utrzymanie w lidze!

Jesień | Wiosna

 

Archiwalne Galerie zdjęć www.ulkskorzenna.pl

2018.07.22 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze Sparing 2018.07.28 - Zawisza Rożnów - ULKS Korzenna Sparing 2018.07.30 - Tabaszovia Tabaszowa - ULKS Korzenna PP 2018.08.06 - ULKS Korzenna - Orzeł Wojnarowa PP 2018.08.12 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna 2018.08.19 - ULKS Korzenna - Zawisza Rożnów 2018.08.26 - Victoria Witowice - ULKS Korzenna 2018.08.29 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna PP 2018.08.30 - Biegoniczanka - ULKS Korzenna TR 2018.09.02 - ULKS Korzenna - LKS Świniarsko 2018.09.04 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie TR 2018.09.05 - Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna JS 2018.09.09 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna 2018.09.11 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze JS 2018.09.12 - ULKS Korzenna - Glinik Gorlice JS 2018.09.15 - ULKS Przydonica - ULKS Korzenna TR 2018.09.16 - ULKS Korzenna - Zyndram Łącko 2018.09.18 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna JS 2018.09.19 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna TR 2018.09.22 - ULKS Korzenna - Beskidzka AP TR 2018.09.23 - Dunajec N.S. - ULKS Korzenna 2018.09.27 - ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka JS 2018.09.28 - Akademia Respect - ULKS Korzenna TR 2018.09.30 - ULKS Korzenna - Helena N.S. 2018.10.03 - Wicher Mogilno - ULKS Korzenna JS 2018.10.05 - ULKS Korzenna - Poprad Muszyna TR 2018.10.07 - ULKS Korzenna - Amator Paszyn 2018.10.11 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna TR 2018.10.15 - ULKS Korzenna - Biegoniczanka 2018.10.17 - LKS Świniarsko - ULKS Korzenna JS 2018.10.20 - ULKS Korzenna - Sandecja II N.S. TR 2018.10.21 - LKS Mszalnica - ULKS Korzenna 2018.10.24 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze JS 2018.10.27 - ULKS Korzenna - Helena N.S. JS 2018.10.28 - ULKS Korzenna - Górka Szczereż 2018.11.02 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna JS 2018.11.04 - Budowlani Jazowsko - ULKS Korzenna 2018.11.07 - Poprad Muszyna - ULKS Korzenna JS 2018.11.11 - ULKS Korzenna - Łosoś Łososina D. 2018.11.15 - Turniej Wolności 2019.01.23 - Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna TR Sparing 2019.02.03 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna Sparing 2019.02.09 - SEMP Warszawa - ULKS Korzenna JS Sparing 2019.02.10 - Skalnik Kamionka - ULKS Korzenna Sparing 2019.02.17 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna Sparing 2019.02.24 - LKS Łużna - ULKS Korzenna Sparing 2019.03.02 - Sokół Stary S. - ULKS Korzenna JS Sparing 2019.03.02 - Sokół Stary S. - ULKS Korzenna TR Sparing 2019.03.03 - Sokół Stary S. - ULKS Korzenna Sparing 2019.03.11 - Wisła Cz.D. - ULKS Korzenna TR Sparing 2019.03.30 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna JS 2019.03.30 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze TR 2019.03.31 - LKS Ubiad - ULKS Korzenna 2019.04.01 - ULKS Korzenna - Sokół Stary S. JS 2019.04.06 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów JS 2019.04.06 - ULKS Korzenna - Poprad Rytro TR 2019.04.07 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów 2019.04.14 - ULKS Korzenna - LKS Ubiad 2019.04.18 - ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże JS 2019.04.20 - Zawisza Rożnów - ULKS Korzenna 2019.04.23 - Glinik Gorlice - ULKS Korzenna JS 2019.04.23 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna TR 2019.04.27 - ULKS Korzenna - Korona Beskidu TR 2019.04.27 - ULKS Korzenna - Poprad Muszyna JS 2019.04.28 - ULKS Korzenna - Victoria Witowice 2019.05.01 - LKS Świniarsko - ULKS Korzenna 2019.05.03 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 2019.05.04 - ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka JS 2019.05.06 - ULKS Korzenna - Wicher Mogilno JS 2019.05.07 - Poprad Muszyna - ULKS Korzenna TR 2019.05.11 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna JS 2019.05.11 - ULKS Korzenna - Biegoniczanka TR 2019.05.12 - ULKS Korzenna - Dunajec N.S. 2019.05.18 - Sokół Stary S. - ULKS Korzenna JS 2019.05.19 - Helena N.S. - ULKS Korzenna 2019.05.20 - Beskidzka AP - ULKS Korzenna TR 2019.05.20 - ULKS Korzenna - LKS Świniarsko JS 2019.05.26 - ULKS Korzenna - Amator Paszyn 2019.05.27 - LKS Łużna - ULKS Korzenna TR 2019.06.01 - Sandecja II N.S. - ULKS Korzenna TR 2019.06.01 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie JS 2019.06.02 - Biegoniczanka - ULKS Korzenna 2019.06.03 - Helena N.S. - ULKS Korzenna JS 2019.06.03 - ULKS Korzenna - Akademia Respect TR 2019.06.07 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów TR 2019.06.08 - Orkan R.W. - ULKS Korzenna Baraż MLJS 2019.06.09 - ULKS Korzenna - LKS Mszalnica 2019.06.12 - ULKS Korzenna - Krokus Przyszowa Baraż MLJS 2019.06.16 - Górka Szczereż - ULKS Korzenna 2019.06.18 - ULKS Korzenna - Orkan R.W. Baraż MLJS 2019.06.20 - ULKS Korzenna - Budowlani Jazowsko 2019.06.23 - Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna