Historia ULKS Korzenna - Galerie zdjęć

  • Prezes: Albert Szczerba
  • VicePrezes: Ryszard Kuzera
  • Trener seniorów:
    Łukasz Schreiner (jesień),
    Bogdan Wójs (wiosna).
  • Trener juniorów starszych:
    Łukasz Schreiner (jesień),
    Bogdan Wójs (wiosna)
  • Trener trampkarzy:
    Albert Szczerba

Seniorzy:
A klasa - Nowy Sącz
4 miejsce
52 punktów
30 meczy
71-46 bramki
Utrzymanie w lidze!


Juniorzy starsi:
I Liga JS - Nowy Sącz
Rocznik: 1999/2000
1 miejsce
50 punktów
22 mecze
73-30 br.
Zwycięstwo w lidze!
Udział w barażach
o MLJS!

    Liga | Baraże

 

Trampkarze:
I Liga TR - Nowy Sącz
Rocznik: 2003/2004
Jesień Wiosna
2|2 miejsce
22|24 punktów
10|10 meczy
32-10|34-15
Utrzymanie w lidze!
Utrzymanie w lidze!

Jesień | Wiosna

 

Archiwalne Galerie zdjęć www.ulkskorzenna.pl

2017.07.21 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie Sparing 2017.07.22 - Amator Paszyn - ULKS Korzenna Sparing 2017.07.31 - Orzeł Ptaszkowa - ULKS Korzenna PP 2017.08.07 - ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże PP 2017.08.12 - Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna 2017.08.15 - ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz 2017.08.20 - Konrad Kuzera w Ruchu Chorzów 2017.08.20 - Zawisza Rożnów - ULKS Korzenna 2017.08.23 - ULKS Korzenna - Kolejarz Stróże TR 2017.08.26 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna JS 2017.08.26 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna TR 2017.08.27 - Amator Paszyn - ULKS Korzenna 2017.08.29 - ULKS Korzenna - Glinik Gorlice TR 2017.08.31 - ULKS Korzenna - Poprad Rytro JS 2017.09.02 - Dunajec N.S. - ULKS Korzenna TR 2017.09.03 - Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna JS 2017.09.03 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów 2017.09.09 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie JS 2017.09.10 - Budowlani Jazowsko - ULKS Korzenna 2017.09.16 - Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna JS 2017.09.16 - ULKS Korzenna - Biegoniczanka TR 2017.09.17 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 2017.09.20 - ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz JS 2017.09.27 - Skalnik Kamionka - ULKS Korzenna JS 2017.09.30 - ULKS Korzenna - Poprad Muszyna TR 2017.10.01 - ULKS Korzenna - Zyndram Łącko 2017.10.07 - Glinik Gorlice - ULKS Korzenna JS 2017.10.07 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna TR 2017.10.08 - ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 2017.10.12 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna TR 2017.10.14 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze TR 2017.10.15 - ULKS Korzenna - Victoria Witowice 2017.10.18 - Sandecja II N.S. - ULKS Korzenna TR 2017.10.21 - ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze JS 2017.10.22 - LKS Ubiad - ULKS Korzenna 2017.10.29 - ULKS Korzenna - Górka Szczereż 2017.11.04 - ULKS Korzenna - KS Bobowa JS 2017.11.05 - Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna 2017.11.12 - ULKS Korzenna - LKS Świniarsko 2018.02.18 - KS Kobylanka - ULKS Korzenna Sparing 2018.03.04 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna Sparing 2018.03.11 - Amator Paszyn - ULKS Korzenna Sparing 2018.04.01 - ULKS Korzenna - Łosoś Łososina D. 2018.04.04 - Kolejarz Stróze - ULKS Korzenna TR 2018.04.04 - ULKS Korzenna - Poprad Muszyna JS 2018.04.09 - Sokół Stary Sącz - ULKS Korzenna 2018.04.09 - ULKS Korzenna - Sandecja N.S. TR 2018.04.11 - ULKS Korzenna - Helena N.S. JS 2018.04.16 - KS Bobowa - ULKS Korzenna JS 2018.04.16 - ULKS Korzenna - Zawisza Rożnów 2018.04.18 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna TR 2018.04.22 - ULKS Korzenna - Amator Paszyn 2018.04.25 - Dunajec Nowy Sącz - ULKS Korzenna 2018.04.29 - Grybovia Grybów - ULKS Korzenna 2018.04.29 - Poprad Muszyna - ULKS Korzenna TR 2018.05.01 - Biegoniczanka - ULKS Korzenna TR 2018.05.01 - ULKS Korzenna - Budowlani Jazowsko 2018.05.02 - ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka JS 2018.05.03 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna 2018.05.04 - ULKS Korzenna - Poprad Rytro TR 2018.05.05 - Poprad Rytro - ULKS Korzenna JS 2018.05.06 - ULKS Korzenna - Dunajec Nowy Sącz 2018.05.09 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów JS 2018.05.13 - Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna JS 2018.05.13 - Zyndram Łącko - ULKS Korzenna 2018.05.17 - ULKS Korzenna - Dunajec N.S. TR 2018.05.20 - ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 2018.05.23 - ULKS Korzenna - Glinik Gorlice JS 2018.05.26 - Dąbrovia W. - ULKS Korzenna TR 2018.05.27 - Victoria Witowice - ULKS Korzenna 2018.05.30 - ULKS Korzenna - LKS Ubiad 2018.06.02 - Gród Podegrodzie - ULKS Korzenna JS 2018.06.02 - ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie TR 2018.06.03 - Górka Szczereż - ULKS Korzenna 2018.06.04 - ULKS Korzenna - Grybovia Grybów TR 2018.06.07 - Poprad Muszyna - ULKS Korzenna JS 2018.06.07 - ULKS Korzenna - Podhale N.T. Baraż MLJS 2018.06.10 - ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 2018.06.14 - Zalesianka - ULKS Korzenna Baraż MLJS 2018.06.17 - LKS Świniarsko - ULKS Korzenna 2018.06.20 - Podhale N.T. - ULKS Korzenna Baraż MLJS 2018.06.24 - ULKS Korzenna - Zalesianka Baraż MLJS