Korzenna - Kolejarz 2:0

Po dwóch porażkach naszych juniorów w końcu się przełamaliśmy! Nasi zawodnicy w Wielki Czwartek zwyciężyli w pojedynku z Kolejarzem Stróże na własnym stadionie! Dzięki temu nasi gracze Święta Wielkanocne spędzą w dobrych humorach, zaś w pełni optymizmu przystąpimy do kolejnego meczu z Glinikiem zaraz po świętach.

Korzenna - Ubiad 4:2

Niezły mecz naszych seniorów i okazałe zwycięstwo! Ubiad po raz drugi w przeciągu dwóch tygodni przegrywa z naszą drużyną! Bez wątpienia ozdobą dzisiejszego meczu dwa bardzo podobne, kapitalne gole Jakuba Barana, które zdobył dla swojej drużyny przegrywając już 3:0.

Korzenna - Grybovia 1:1

Seniorzy ULKS Korzenna w swoim pierwszym wiosennym meczu zremisowali na własnym boisku z Grybovią Grybów 1:1. Po trudnym pojedynku, pełnym walki nie udało się naszym graczom wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Korzenna - Grybovia 1:3 JS

Mimo sporych chęci i ambicji nie udało pokonać się mocniejszej Grybovii Grybów. Juniorzy przegrywają w kolejnym ważnym, trudnym meczu! Ale nie poddajemy się! Ciągle pozostajemy w czołówce ligi i będziemy walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli! W końcu do tego przyzwyczailiśmy kibiców od kilku lat!

Po dobrym początku sezonu przez naszych juniorów, którzy pewnie wygrali trzy pierwsze mecze, przyszła kolej na porażkę. Do Korzennej przyjechała twarda drużyna z Nawojwej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli.

Więcej…

Przed nami mecz numer 6 w tym sezonie, do Korzennej zawita kolejna drużyna z Podhala – Watra Białka Tatrzańska. Kolejny mocny rywal, który w swoich szeregach ma bardzo utalentowanych zawodników. Opis kilku z nich przedstawimy w dzisiejszej zapowiedzi.

Więcej…

W dzisiejszy poniedziałkowy dzień do Korzennej przyjechał zespół z Królowej, który dwa dni wcześniej rozbił zespół Jedności Nowy Sącz 6:1. Nikt nie spodziewał się, że zwycięstwo przyjdzie tak łatwo.

Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

W dzisiejszy słoneczny dzień do Korzennej przyjechała drużyna z Mszalnicy. Nasi młodzi chłopcy ten mecz rozgrywali z drużyną która po dwóch kolejkach znajdowała się tuż za nami czyli na drugim miejscu.

Więcej…

Wygraliśmy! Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. W drużynie wystąpiło dwóch nowych piłkarzy: Piotr Głąb oraz Paweł Bernasiewicz, którzy swój pierwszy występ w naszej drużynie mogą zapisać do udanych!

Więcej…

Dziś odbył się kolejny mecz juniorów starszych. Drugi z rzędu na wyjeździe, a rywalem był zespół Zyndrama Łącko. Wydawać by się mogło, że o jakieś punkty będzie ciężko jednak to nie ten sam Zyndram co w tamtym roku. Większość juniorów odeszło do seniorów i skład się bardzo zmienił.

Więcej…

Drugi mecz naszych trampkarzy starszych rozgrywany był na boisku w Łącku.  Nasi młodzi zawodnicy podobnie jak w pierwszej kolejce świetnie się zaprezentowali i pokonali na wyjeździe rywala! Dobrą skutecznością tak jak i w poprzednim meczu popisali się nasi napastnicy.

Więcej…

Kolejna niedziela, kolejna kolejka, kolejny mecz! To już trzecia potyczka z rzędu z góralami. Po Zakopanym i Orawie,  przyszła kolej na Poroniec Poronin. Wszyscy w Korzennej mamy nadzieje, iż tym razem wyprawa pod Tatry przyniesie jakieś punkty!

Więcej…

Do Korzennej z bardzo daleka przyjechała drużyna Orawy Jabłonki, zespół wstawił się na polu gry punktualnie o godzinie 17.  Lekko spóźniona drużyna okazała się lepsza, nasz zespół nie wykorzystał bardzo dużo stu procentowych sytuacji!

Więcej…

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 do Korzennej zawita kolejna podhalańska drużyna. Będzie to drużyna z Jabłonki – nieobliczalna Orawa! Przeciwnicy przyjadą do nas głodni punktów, musimy strzec się górali i zagrać tak aby to nie oni zdobyli punkty tylko my!

Więcej…

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 18
Datum Sobota, 20 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 11:00
Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 18
Datum Wtorek, 23 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 4
Datum Wtorek, 23 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz