Korzenna - AS Płaszów - sparing

Udany sparing rozegrali nasi trampkarze, którzy okazale pokonali swoich rówieśników z Krakowa, którzy przebywają na obozie sportowym w Szalowa Sport Arena! Cieszy bardzo dobra gra naszych zawodników, a szczególnie tych którzy pierwszy raz zadebiutowali w barwach naszego klubu! Bramki zdobywali P.Wielgus, M.Łacny oraz Jakub Zwolenik!

Łosoś - Korzenna 2:1

Nasz odmłodzony zespól seniorów rywalizował dziś jak równy z równym z Łososiem - ekipą która blisko przez cały sezon królowała na szczycie tabeli! Mimo starań i momentami po fajnej grze - nie udało się pokonać rywali z Łososiny Dolnej. Był to już ostatni mecz tego sezonu, który seniorzy zakończą na 3 miejscu w tabeli z awansem do ligi okręgowej!

Korzenna - Budowlani 4:0

Seniorzy ULKSu Korzenna dopisują do swojej bogatej w tym sezonie zdobyczy punktowej kolejny komplet punktów! Tym razem pokonujemy Jazowsko 4:0 w spotkaniu które trwało zaledwie 70 minut. Drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry z powodu kontuzji w swoich szerehach. Do meczu przystąpili w 9 osobowym składzie.

Baraż: Korzenna - Orkan 1:1

To co dziś wydarzyło się w Korzennej, ciężko opisać słowami. Trudno w to uwierzyć, że mimo tak ogromnej przewagi, tak świetnej, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć z Orkanem! Kiedy to praktycznie cieszyliśmy się ze zwycięstwa, tracimy gola, brakło dosłownie kilku sekund…

W tym sezonie drużyna trampkarzy dostarczyła najwięcej radości kibicom z Korzennej. W stawce 10 drużyn uplasowali się na 5 miejscu ze stratą 6 pkt. do lidera z Mszalnicy.

Więcej…

Po rozegraniu 14-tu meczy w rundzie jesiennej przychodzi moment w którym trzeba podsumować to co było do tej pory. To co w tej chwili jest już historią, czas przeszły w  którym była radość i były też smutki.

Więcej…

Z wielką przyjemnością chcę poinformować wszystkich związanych z naszym klubem, iż na stadionie pojawił się nowy baner z herbem naszego klubu oraz  z informacją o naszej witrynie www.ULKSKorzenna.pl

 

Więcej…

Zapraszamy wszystkich odwiedzających ULKSKorzenna.pl na nowo powstałą stronę w naszej miejscowości OSP Korzenna. Na stronie można znaleźć obszerną historię naszej straży pożarnej, galerie zdjęć, wiadomości.

Więcej…

Jak wynika z oficjalnego komunikatu Wydziału Gier w Nowym Sączu, wszystkie mecze przez nich organizowane zostają odwołane! Tak więc mecz jutrzejszy z Grodem Podegrodzie nie dojdzie do skutku! Spotkanie zostanie rozegrane dopiero na wiosnę, termin nie jest jeszcze znany.

Więcej…

11-ego listopada w dzień Święta Niepodległości, nasi piłkarze zagrają ostatni w tym roku mecz o punkty. Zmierzą się z bardzo mocnym Grodem Podegrodzie, będzie to spotkanie zaległe 12 kolejki, która kilka tygodni temu, musiała zostać odwołana z powodu ataku zimy.

Więcej…

Dzisiejszy mecz w Rytrze nie ułożył się po naszej myśli. Na spotkanie przyjechała goła jedenastka, takim zestawieniem nie można walczyć o punkty w okręgówce. Nie ma zmienników dla zmęczonych zawodników, więc brakuje siły a co za tym idzie gra drużyny jest słabsza.

Więcej…

Już w najbliższy weekend Korzenna wybiera się do Rytra. Te właśnie dwa zespoły w ubiegłym sezonie awansowały z pierwszego miejsca w rozgrywkach, w A klasie sądeckiej oraz gorlicko-sądeckiej.  Więc będzie to pojedynek dwóch beniaminków. Faworytem tego meczu jest Rytro, które u siebie w tym sezonie nie przegrało.

Więcej…

Bardzo nerwowy mecz zobaczyła garstka kibiców zgromadzona w sobotnie popołudnie na stadionie w Korzennej. Gra była bardzo ostra, posypały się kartki żółte oraz czerwone, nie obyło się również bez kontuzji.  Kolejny mecz dla naszego zespołu, który powinien zakończyć się inaczej.

Więcej…

W sobotę, ostatniego października, odbędzie się mecz przedostatniej kolejki rundy jesiennej w którym nasz ULKS Korzenna na własnym stadionie podejmie nieobliczalnego beniaminka tej ligi Sokoła Słopnice. Rywal mocno wypoczęty, głodny punktów, ambicją przebija inne zespoły, będzie bardzo ciężko!

Więcej…

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!